baner 01

O mnie

Nazywam się Olga Tokarska-Bąk. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (Instytut Terapii Gestalt w Krakowie, nr certyfikatu 291). Posiadam również certyfikat The European Association for Gestalt Therapy (EAGT) oraz The European Association for Psychotherapy (EAP).IMG 20191224 131109

Od 2011 roku prowadzę psychoterapię indywidualną, od 2013 roku pracuję w parze trenerskiej prowadząc grupy rozwoju osobistego. Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami doświadczajacymi trudności takich jak: depresja, obniżony nastrój, lęk, stres, zaburzenia odżywiania, niskie poczucie własnej wartości, samotność, trudności w bliskich relacjach, rozstanie z bliską osobą, żałoba, brak sensu życia, zagubienie, trudność w wyrażaniu siebie, zaburzenia psychosomatyczne a także z osobami próbującymi odnaleźć siebie i wieść bardziej satysfakcjonujące życie.

Towarzyszę ludziom i wspieram ich w drodze do poznania siebie, swoich potrzeb, odczuć i uczuć, sposobów funkcjonowania, do bycia w kontakcie ze sobą, ze swoim ciałem. Wierzę, że poznanie i akceptacja siebie pozwala na zmianę, otwiera możliwości do znalezienia twórczych rozwiązań, dotarcia do swojego wewnętrznego potencjału, co według mnie przekłada się później na komfort i jakość życia. Wspieram Klientów w odkrywaniu i uznaniu ich zasobów, w twórczym radzeniu sobie z trudnościami, w odnalezieniu ich własnej drogi.

Psychoterapia jest dla mnie źródłem życiowej inspiracji, odkrywaniem potencjałów tkwiących w człowieku, możliwością autentycznego spotkania dwojga ludzi, które może zaowocować innym podejściem do siebie, do świata, do życia. Cenię sobie kreatywność, autentyczność i kontakt w relacji terapeutycznej.

Ważne miejsce w mojej pracy terapeutycznej zajmuje akceptacja i szacunek do ludzi, do ich historii, która sprawiła, że są tacy a nie inni, do ich problemów, odczuwanych trudności.

Jestem współzałożycielką i współtwórczynią "Pracowni z sensem" w Krakowie www.pracowniazsensem.pl oraz współtwórczynią firmy szkoleniowej organizującej warsztaty dla psychoterapeutów „Szkolenia Gestalt"www.szkoleniagestalt.pl, w której od 2017 r. współpracuje z trenerami i nauczycielami terapii Gestalt z zagranicy.

Aktualnie uczestniczę w międzynarodowym szkoleniu dla superwizorów oragnizowaneym przez International Institute for Gestalt Therapy and Psychopatology we Włoszech oraz Gestalt Studia z Czech.

Z kim pracuję:

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży, grupy i warsztaty rozwoju osobistego, superwizje indywidualne.

Superwizja:

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Wykształcenie: 

Kwalifikacje

Członkostwo w polskich organizacjach psychoterapeutycznych:

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt http://gestaltpolska.org.pl/pl/ 

Członkostwo w zagranicznych organizacjach psychoterapeutycznych:

European Association for Gestalt Therapy http://www.eagt.org/

European Association for Psychotherapy http://www.europsyche.org/

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, zgodnej z kodeksami powyższych organizacji.

Kontakt

Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:
     Gabinet Psychoterapii Gestalt
     ul. Różana 7/1
     30-305 Kraków

Aktualności

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk