baner 01

Nazywam się Olga Tokarska-Bąk. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorką Gestalt. Posiadam certyfikat Instytut Terapii Gestalt w Krakowie (nr 291) oraz certyfikaty psychoterapeuty i superwizora The European Association for Gestalt Therapy (EAGT) a także certyfikat The European Association for Psychotherapy (EAP). Możesz sprawdzić je klikając w odnośnik "kwalifikacje".

Od 2011 roku prowadzę psychoterapię indywidualną.

IMGP5306poPosiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami doświadczajacymi trudności takich jak: obniżony nastrój, lęk, stres, zaburzenia odżywiania, niskie poczucie własnej wartości, samotność, trudności w bliskich relacjach, rozstanie z bliską osobą, żałoba, brak sensu życia, zagubienie, trudność w wyrażaniu siebie, zaburzenia psychosomatyczne a także z osobami próbującymi odnaleźć siebie i wieść bardziej satysfakcjonujące życie.

Towarzyszę ludziom i wspieram ich w drodze do poznania siebie, swoich potrzeb, odczuć i uczuć, sposobów funkcjonowania, do bycia w kontakcie ze sobą, ze swoim ciałem. Wierzę, że poznanie i akceptacja siebie pozwala na zmianę, otwiera możliwości do znalezienia twórczych rozwiązań, dotarcia do swojego wewnętrznego potencjału, co według mnie przekłada się później na komfort i jakość życia. Wspieram Klientów w odkrywaniu i uznaniu ich zasobów, w twórczym radzeniu sobie z trudnościami, w odnalezieniu ich własnej drogi.

Psychoterapia jest dla mnie źródłem życiowej inspiracji, odkrywaniem potencjałów tkwiących w człowieku, możliwością autentycznego spotkania dwojga ludzi, które może zaowocować innym podejściem do siebie, do świata, do życia. Cenię sobie kreatywność, autentyczność i kontakt w relacji terapeutycznej.

Ważne miejsce w mojej pracy terapeutycznej zajmuje akceptacja i szacunek do ludzi, do ich historii, która sprawiła, że są tacy a nie inni, do ich problemów, odczuwanych trudności.

Jestem współzałożycielką i współtwórczynią "Gabinetów Terapii Gestalt" w Lublinie, "Pracowni z sensem" w Krakowie www.pracowniazsensem.pl oraz współtwórczynią firmy szkoleniowej organizującej warsztaty dla psychoterapeutów „Szkolenia Gestalt"www.szkoleniagestalt.pl, w której w latach 2017- 2023 współpracowałam z trenerami i nauczycielami terapii Gestalt z zagranicy organizując warszaty i szkolenia dla psychoterapeutów w Polsce. W latach 2022-2023  współpracowałam z Instytutem Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie prowadząc grupę "Self experience" w parze trenerskiej.

Z kim pracuję:

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych,grupy i warsztaty rozwoju osobistego, superwizje indywidualne.

Superwizja:

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Wykształcenie: 

Kwalifikacje

Członkostwo w polskich organizacjach psychoterapeutycznych:

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt http://gestaltpolska.org.pl/pl/ 

Członkostwo w zagranicznych organizacjach psychoterapeutycznych:

European Association for Gestalt Therapy http://www.eagt.org/

European Association for Psychotherapy http://www.europsyche.org/

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, zgodnej z kodeksami powyższych organizacji.

Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:

KRAKÓW
ul.Różana 7/1
(Dębniki)

BIELSKO-BIAŁA
ul.Barlickiego 15/46

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk