baner 01

O mnie

Nazywam się Olga Tokarska-Bąk. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (Instytut Terapii Gestalt w Krakowie, nr certyfikatu 291). Posiadam również certyfikat The European Association for Gestalt Therapy (EAGT) oraz The European Association for Psychotherapy (EAP).IMGP4576 01

Od 2011 roku prowadzę psychoterapię indywidualną. Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami doświadczajacymi trudności takich jak: obniżony nastrój, lęk, stres, zaburzenia odżywiania, niskie poczucie własnej wartości, samotność, trudności w bliskich relacjach, rozstanie z bliską osobą, żałoba, brak sensu życia, zagubienie, trudność w wyrażaniu siebie, zaburzenia psychosomatyczne a także z osobami próbującymi odnaleźć siebie i wieść bardziej satysfakcjonujące życie.

Towarzyszę ludziom i wspieram ich w drodze do poznania siebie, swoich potrzeb, odczuć i uczuć, sposobów funkcjonowania, do bycia w kontakcie ze sobą, ze swoim ciałem. Wierzę, że poznanie i akceptacja siebie pozwala na zmianę, otwiera możliwości do znalezienia twórczych rozwiązań, dotarcia do swojego wewnętrznego potencjału, co według mnie przekłada się później na komfort i jakość życia. Wspieram Klientów w odkrywaniu i uznaniu ich zasobów, w twórczym radzeniu sobie z trudnościami, w odnalezieniu ich własnej drogi.

Psychoterapia jest dla mnie źródłem życiowej inspiracji, odkrywaniem potencjałów tkwiących w człowieku, możliwością autentycznego spotkania dwojga ludzi, które może zaowocować innym podejściem do siebie, do świata, do życia. Cenię sobie kreatywność, autentyczność i kontakt w relacji terapeutycznej.

Ważne miejsce w mojej pracy terapeutycznej zajmuje akceptacja i szacunek do ludzi, do ich historii, która sprawiła, że są tacy a nie inni, do ich problemów, odczuwanych trudności.

Jestem współzałożycielką i współtwórczynią "Pracowni z sensem" w Krakowie www.pracowniazsensem.pl oraz współtwórczynią firmy szkoleniowej organizującej warsztaty dla psychoterapeutów „Szkolenia Gestalt"www.szkoleniagestalt.pl, w której w latach 2017- 2023 współpracowałam z trenerami i nauczycielami terapii Gestalt z zagranicy organizując warszaty i szkolenia dla psychoterapeutów w Polsce. W latach 2022-2023  współpracowałam z Instytutem Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie prowadząc grupę "Self experience" w parze trenerskiej.

W marcu 2023 r. ukończyłam międzynarodowe szkolenie dla superwizorów oragnizowane przez International Institute for Gestalt Therapy and Psychopatology we Włoszech oraz Gestalt Studia z Czech. Jestem superwizorką-aplikantką.

Z kim pracuję:

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych grupy i warsztaty rozwoju osobistego, superwizje indywidualne.

Superwizja:

Swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów a pracę superwizyjną hiperwizuję u doświadczonych psychoterapeutów zza granicy.

Wykształcenie: 

Kwalifikacje

Członkostwo w polskich organizacjach psychoterapeutycznych:

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt http://gestaltpolska.org.pl/pl/ 

Członkostwo w zagranicznych organizacjach psychoterapeutycznych:

European Association for Gestalt Therapy http://www.eagt.org/

European Association for Psychotherapy http://www.europsyche.org/

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, zgodnej z kodeksami powyższych organizacji.

Kontakt

Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:

KRAKÓW
ul. Różana 7/1
(Dębniki)
BIELSKO-BIAŁA
ul. Emilii Plater 18a
(gabinet nr 6)

Aktualności

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk