baner 01

Człowiek, który ma dobry kontakt z samym sobą (swoimi potrzebami, emocjami, myślami i ciałem.) oraz ze światem (głównie z innymi ludźmi) - potrafi samodzielnie radzić sobie z różnymi wyzwaniami życia. Taka osoba dokładnie wie, czego w danej chwili potrzebuje i potrafi po to sięgać a następnie "skonsumować" - przyswajając to, co wartościowe i odrzucając to, co szkodliwe. 

Terapia Gestalt ma na celu przywrócenie tej pierwotnej zdolności do kontaktu ze sobą i światem. Dzięki temu możesz odzyskać zdolność do samodzielnego rozwiązywania swoich problemów i/lub lepszego, bardziej twórczego przystosowania się do tego, czego rozwiązanie czy zmiana  jest niemożliwe.

Psychoterapia Gestalt jest niepowtarzalnym, autentycznym spotkaniem dwojga ludzi - Terapeuty i Klienta- spotkaniem pełnym zrozumienia i akceptacji. To niepowtarzalne spotkanie jednocześnie proste i twórcze w swej formie, prowadzi do zyskania świadomości „tu i teraz” we wszystkich jej wymiarach: emocji, ciała, myśli i zachowań, prowadzi do połączenia ich w jedną całość. Jedną całość, którą tworzysz TY.

Integracja i świadomość tych wymiarów pomoże Ci stać się bardziej sobą, odnaleźć siebie, swoją drogę, swoje życie i wziąć za nie odpowiedzialność, stać się jego prawdziwym i autentycznym autorem.

Dzięki doświadczeniom wyniesionym z sesji możesz wzbogacać swoje codzienne życie o nowe rozwiązania, możesz dokonywać świadomych zmian wpływających na polepszenie jakości swojego funkcjonowania, relacji z innymi.


Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:

KRAKÓW
ul.Różana 7/1
(Dębniki)

BIELSKO-BIAŁA
ul.Barlickiego 15/46

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk