baner 01

Pracuję terapeutycznie od 2011 r. W 2021 r. podjęłam decyzję o otworzeniu nowej drogi zawodowej i rozpoczęłam szkolenie dla superwizorów organizowane przez  Istituto di Psicopatologia e Psicoterapia della Gestalt w Turynie oraz Gestalt Studia w Czechach, jednocześnie spełniając marzenie o uczeniu się w wielokulturowej i wielonarodowościowej grupie. Szkolenie ukończyłam w marcu 2023, w grudniu 2023 uzyskałam certyfikat superwizora EAGT.

Dzielenie się pracą terapeutyczną jest koniecznością dla pracy klinicznej w zawodzie psychoterapeuty. Wiem, jak wiele znaczy wsparcie i jakie jest niezbędne w tym obszarze

Moim założeniem jest tworzyć przestrzeń superwizji budowaną na gruncie bezpieczeństwa, zaufania, możliwości uczenia się, doświadczania i aktualizowania siebie jako osoby i jako psychoterapeuty.  Mam ogromną chęć wspierania psychoterapeutów/-tek w ich pracy zawodowej.

Podobnie, jak w swojej pracy terapeutycznej, tak w pracy superwizyjnej wykorzystuję założenia Terapii Gestalt: teorię pola; perspektywę relacyjną; rezonans kinestetyczny; teorię self, które mają służyć wspieraniu relacji terapeutycznej i jej lepszemu rozumieniu, wpływając przez to na pełniejszą obecność terapeuty w procesie.

Do współpracy zapraszam psychoterapeutów/-tki pracujących w nurcie Gestalt, counsellorów/-ki a także psychoterapeutów pracujących w innych nurtach. 

Mam możliwość pracy superwizyjnej w Krakowie, Bielsku-Białej oraz online.

Koszt superwizji znajdziesz w zakładce "cennik"

Hiperwizja:

Swoją pracę superwizyjną poddaję stałej hiperwizji u doświadczonych superwizorów zza granicy.

certfikat superwizora eagt

Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:

KRAKÓW
ul.Różana 7/1
(Dębniki)

BIELSKO-BIAŁA
ul.Barlickiego 15/46

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk