baner 01

  • Psychoterapia indywidualna- to spotkania, które odbywają się w parze psychoterapeuta-klient. Jest to proces, którego celem jest lepsze poznanie: samego siebie, sposobów własnego funkcjonowania, motywów zachowań oraz sposobów bycia w relacji z innymi ludźmi. To spotkania prowadzące do zyskania samoświadomości i zrozumienia siebie,  a także odkrywania i wprowadzania zmian wiodących do pełnego, autentycznego i  satysfakcjonującego bycia w kontakcie ze sobą i światem. Tempo procesu jest dostosowane do Ciebie. Psychoterapia indywidualna może dotyczyć zarówno tematów bieżących, jak i przeszłych, które są dla Ciebie ważne. 
  • Psychoterapia indywidualna osób dorosłych- spotkania przeznaczone dla osób powyżej 18-go roku życia, które: chcą poradzić sobie z aktualnie przeżywanymi trudnościami w obszarze emocjonalnym, społecznym czy zawodowym; dążą do zaangażowania się we własny rozwój; pragną poszerzyć świadomość na temat siebie oraz swojego funkcjonowania w świecie; potrzebują wsparcia w związku z  trudną sytuacją życiową. Zazwyczaj spotkania odbywają się raz w  tygodniu i  trwają 50 minut. Czas trwania psychoterapii uzależniony jest od problemów zgłoszonych do terapii.
  • Interwencje kryzysowe- spotkania doraźne, zmierzające do udzielenia natychmiastowej pomocy osobie znajdującej się w sytuacji kryzysowej, mające na celu przywrócenie równowagi, zapewnienie wsparcia emocjonalnego i poczucia bezpieczeństwa oraz zredukowanie lęku. Spotkanie trwa 50 minut. 
  • Psychoterapia via Skype- spotkania przeznaczone dla osób, które z różnych powodów mają utrudnioną możliwość skorzystania z psychoterapii w miejscu zamieszkania (np. przebywają za granicą). Spotkanie trwa 50 minut. 
  • Warsztaty na zamówienie- warsztaty rozwoju osobistego i ich tematykę dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klientów. Mam bogate doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla młodzieży, nauczycieli, rodziców oraz kobiet.

Niezależnie od tego, jaką formę pracy uznasz za odpowiadającą swoim potrzebom, każda rozpoczyna się od spotkania konsultacyjnego ze mną, czyli od konsultacji psychoterapeutycznej.
Takich spotkań może być kilka, z reguły od jednego do trzech. Mają one na celu wspólne rozpoznanie obszaru trudności, który skłonił Cię do kontaktu ze mną.
Podczas tych spotkań będę mogła choć trochę poznać Ciebie i Twoją sytuację życiową, a dzięki temu zaproponować Ci najwłaściwszą formę pomocy.
Konsultacja nie musi zakończyć się decyzją o podjęciu terapii. 
Jeśli zdecydujesz się na pozostanie w relacji terapeutycznej – ustalamy, na jakich zasadach będzie opierała się nasza dalsza współpraca.

 

Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:

KRAKÓW
ul.Różana 7/1
(Dębniki)

BIELSKO-BIAŁA
ul.Barlickiego 15/46

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk