baner 01

Terapia młodzieży

Moja droga zawodowa od początku związana była z pracą z dziećmi i młodzieżą. 11 lat pracy w placówkach opiekuńczo- wychowawczych w obszarze wspomagania rozwoju dzieci pozwoliło mi na zdobycie bogatego doświadczenia zarówno w budowaniu relacji i kontaktów z dziećmi jak i współpracy i wspierania rodziców. 

Dla młodzieży i rodziców oferuję:

  • Pychoterapia indywidualna młodzieży-spotkania przeznaczone dla dzieci w wieku od 12-go do 18-go r. ż., które doświadczają: trudności w relacjach z rówieśnikami lub/i rodzicami; problemów w obszarze zachowania i emocji (lęki, depresje, agresja, stres); zaburzeń związanych z jedzeniem; a także przeżywają trudności dotyczące swojego dorastania i zmian temu towarzyszących. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 minut.
  • Konsultacje wychowawcze – spotkania dedykowane osobom, które doświadczają trudności wychowawczych lub innych trudności w relacji z dzieckiem. Celem spotkań jest wspólne znalezienie drogi porozumienia z dzieckiem i zrozumienia go w oparciu o  zagadnienia rozwoju psychospołecznego, jak również wsparcie rodziców/opiekunów w  procesie wychowania dzieci i młodzieży. Konsultacje wychowawcze to zazwyczaj kilka spotkań lub w przypadku, gdy dziecko albo adolescent jest w terapii, spotkania z  rodzicami odbywające się w zależności od potrzeb terapii.

Kontakt

Olga Tokarska-Bąk
    tel: 798-447-118
    email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Adres:
     Gabinet Psychoterapii Gestalt
     ul. Różana 7/1
     30-305 Kraków

Aktualności

Wszystkie prawa zastrzeżone Gabinet Psychoterapii Gestalt Olga Tokarska-Bąk